Skip to content Skip to footer
1163-TP-24K (30)

Kaliteli & özgün

Biz Kimiz

Pureva, 2019 yılında Konya'da kurulmuştur. Kalitesiyle öne çıkan, özgün ve zamana meydan okuyan tasarımlarıyla dikkat çekmeyi hedefleyen bir giyim markasıdır. Pureva, her kesime hitap eden yenilikçi koleksiyonları ve getirdiği yeni trendlerle kaliteli ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır. Türkiye'nin birçok şehrinde bayileriyle birlikte adından söz ettirmekte ve geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Marka olarak, her koleksiyonumuzda insanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak yaşam tarzı ve stilini ön planda tutmayı amaçlamaktayız. Bu yolda büyümeye devam ederken, sizleri de bu yolculuğumuzda bizimle birlikte olmaya davet etmekten mutluluk duyarız. Siz de Pureva'nın sağladığı kaliteli ürünlerle kendinizi ifade etme ve tarzınızı ortaya koyma fırsatını kaçırmayın.

Ayrıca, Pureva uluslararası alanda da faaliyet göstererek toptan satış yapmaktadır. Yüksek kaliteli ürünlerimizi dünya genelindeki mağazalar, perakendeciler ve dağıtıcılarla buluşturarak, uluslararası pazarda da adımızdan söz ettirmekteyiz.

Pureva, şık tasarımları ve kaliteli ürünleriyle uluslararası alandaki iş ortaklarına benzersiz bir işbirliği fırsatı sunmaktadır. Kalite ve özgünlükten ödün vermeden, dünya çapında müşterilerimize benzersiz alışveriş deneyimleri sunmak için çalışmaktayız.

01. Yenilikçi Koleksiyonlar
02.Yerli Üretim
KADIN GİYİMDE

Benzersiz ve şık tasarımlar

1011-Y-24K-BEJ (24)
1011-Y-24K-BEJ (31)
Mağazalar, perakendeciler ve distribütörler aracılığıyla yurtiçi ve yurtdışında yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

Bayi Ol!

Ürünleri ve fiyatları görmek için başvuru yapın.    Subscribe for the updates!